Дата: 16.04.2024 11:15

Стартував ІІІ (районний) етап "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"з баскетболу (юнаки) на базі Городенківського ліцею №1 ім. Івана Данилюка, які проходять за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

Сьогодні у спортивній залі Городенківського ліцею №1 ім. Івана Данилюка проходять змагання з баскетболу (юнаки) у групі В серед команд Городенківського ліцею №1 ім. Івана Данилюка, Отинійського ліцею, Пʼядицького ліцею ім.С.Мельничука.

Учасників змагань вітала заступник голови Коломийської райдержадміністрації Ганна Кравчук.

Популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя, виховання  любові до спорту є неоціненним  педагогічним  вкладом  у розвиток сучасної української молоді.

Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це частина національно-патріотичного виховання. І наші учні – вже переможці.

Вітаємо наполегливих спортсменів і їхніх наставників.

Бажаємо нових спортивних звершень!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та змагатися!

Так тримати!
Разом переможемо!