Триває другий день змагань баскетбольної ліги серед дівчат у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 14.02.2024 16:16

Сьогодні,14лютого 2024року,у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у здобувачів освіти Городенківської міської ради продовжився 2-й день змагань з баскетболу серед  команд дівчат.
У змаганнях з баскетболу (серед дівчат) у Зоні 3 перемогу отримала команда дівчат Чернятинського ліцею,а у Зоні 4-сильнішими були дівчата із Топорівського ліцею.

Так тримати!
 Спорт-це добрий спосіб здобути лідерські якості та відволіктись дітям від думок про війну.

Участь у  змаганнях -це чудова можливість для дітей знайти нових друзів, відволіктись від стресових ситуацій, подбати про фізичне й ментальне здоров’я.

Виховання здорової нації – наше спільне завдання.

#разомпереможемо
#плічопліч