Проведено семінар-практикум для працівників психологічної служби

Дата: 03.03.2023 09:51

2 березня 2023 року  в рамках проєкту  «SMILE - Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні» на базі Городенківського ліцею № 1 ім. Івана Данилюка Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено  семінар-практикум для працівників психологічної служби «Психологічні навички роботи з дітьми через фізичну діяльність».

Зоряна Крох, директор ЦПРПП ознайомила з проектом «SMILE - Підтримка дітей, молоді та їхніх сімей під час кризової ситуації в Україні».

Уляна Миронів, практичний психолог та Вікторія Михайлюк, соціальний педагог Городенківського ліцею № 1 ім. Івана Данилюка, Олена Богос, практичний психолог Городенківського ліцею імені А. Крушельницького обмінялась досвідом впровадження даного проекту.

Семінар-практикум передбачав теоретичний блок, де  тренери донесли основні вимоги щодо методології проведення психосоціальних ігор, особливостей підходу та особистості аніматора. Під час практичного блоку учасники семінару-практикуму мали можливість відпрацювати практичні навички впровадження ігор.

Завершилось навчання індивідуальним консультуванням.