Проведено семінар-практикум для вчителів християнської етики

Дата: 25.11.2022 09:13

Відповідно до річного плану ЦПРПП 24 листопада 2022 року на базі Тишківського ліцею проведено семінар-практикум для вчителів, які викладають курс  «Основи християнської етики» на тему: «Вплив християнської етики на формування родинних цінностей школярів».

Священики:  о. Руслан Озарко, настоятель церкви УГКЦ Святого Миколая та  о. Ярослав Олійник, настоятель ПЦУ Івана Хрестителя розпочали роботу  семінару-практикуму спільною молитвою біля каплички Покрови Божої Матері.

Світлана КАВЧУК, директор Тишківського ліцею ознайомила учасників семінару з станом навчально-виховної роботи закладу та історїєю освітнього закладу.

Зоряна КРОХ, директор ЦПРПП, здійснила інформаційний супровід проблеми заходу, ознайомила присутніх з планом роботи.

В ході роботи обговорювались питання: позаурочна діяльність вчителів християнської етики (Ірина МАКАРА, керівник педагогічної спільноти вчителів курсу «Основи християнської етики»), значущість міжпредметних зв’язків (Зоряна КРОХ, директор ЦПРПП).

Марія НАГІРНЯК, вчитель християнської етики Тишківського ліцею презентувала досвід роботи «Формування родинних цінностей школярів через духовно-просвітницьку діяльність родини Шухевичів».

Семінар передбачав практичний модуль. Учасники ознайомились з роботою  учнівської конференції «Духовно-просвітницька діяльність родини Шухевичів»  та перегнули музичну казку «Коза–дереза» за музикою однойменної дитячої опери «Коза–дереза» Лисенка М.В. (Марія НАГІРНЯК, вчитель християнської етики).

Марія ПІДЛЕСНЮК,завідувачка музею, провела екскурсію та розповіла про життя і діяльність родини Шухевичів.

Завершив роботу семінар «колом підтримки». Семінар-практикум пройшов якісно, пізнавально і креативно