Відбувся майстер-клас для працівників психологічної служби «Створи найбезпечнішу школу мрій»

Дата: 16.12.2021 14:52

16 грудня 2021 року на базі ЦТУМ проходив майстер-клас для працівників психологічної служби «Створи найбезпечнішу школу мрій».

Зоряна Крох, директор ЦПРПП ознайомила практичних психологів та соціальних  педагогів  з  планом  роботи  майстер – класу.  В процесі  роботи      розглядалась проблема насильства і булінгу.

Майстер-клас передбачав  презентацію авторської  просвітницької програми «Створи найбезпечнішу школу мрій» Токарик М.В., соціального педагога Тишківського НВК І-ІІІ ст..

Марія Василівна провела практичний блок, на якому учасники мали можливість напрацювати практичні навички роботи з даної проблеми.

Завершився майстер-клас виробленням  методичних рекомендацій та проведено індивідуальні консультації.