Проведено онлайн-консультування для керівників МО вчителів початкових класів

Дата: 04.02.2022 14:44

Відповідно до листа Центру професійного розвитку педагогічних працівників від 02.02.2022 року №18/01-09 «Про онлайн-консультування для керівників методичних обєднань вчителів початкових класів» 4 лютого 2022 року було проведено онлайн-консультування з проблеми « Оцінювання, самооцінювання та взаємооцінювання учнів 1-4 класів » для даної категоріі педагогічних працівників.

Зоряна Крох, директор ЦПРПП  ознайомила керівників методичних обєднань вчителів початкових класів з принципами формувального оцінювання: самооцінювання та взаємооцінювання та запропонувала техніки, за допомогою який можна здійснювати розвиток даних навичок.

Наталія Буряк, керівник педагогічної спільноти вчителів початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи Тишківського ліцею опрацювала з учасниками основні нормативно-правові документи з даної проблеми та акцентувала увагу на основних лайфхаках оцінювання учнів початкових класів.

Консультування  передбачало обговорення актуальних питань щодо організації оцінювання навчання в учнів 1-4 класів.